kuchyne a nábytok na mieru...

DesignJK - Jaroslav Kiš

IČO: 47 107 014
kuchyne na mieru
zameranie a vizualizácia priamo u Vás doma

+421 907 21 44 77
jarokis@gmail.com

Ponuka kuchynských skriniek

Naše skrinky sú vyrábané z DTD hr. 18 mm a spájané pomocou excentrov, bez použitia lepidiel. Čelné hrany sú páskované ABS 0,5 mm, zadný chrbát je vo farbe DTD z HDF hr. 3 mm. Čelné dvierka výrábame v troch cenových skupinách:

1. Drevotrieskove dvierka z materiálov na korpusy skriniek

2. Kvalitné fóliované dvierka sú z MDF vákuovo lisované nemeckou technológiou v matnom a lesklom prevedení so /7 ročná záruka/

3. Striekané dvierka podľa RAL vzorkovníka farieb v matnom, alebo lesklom prevedení

Všetky dvierka sú osadené na kvalitných samozatváracích závesoch. V cene skriniek je štandardne zahrnuté sklo, základné úchytky (vo vzorkovníku čísla 1 až 19) a základné kovania. Za príplatok Vám do ceny zarátame kvalitné výsuvy od popredných svetových výrobcov značiek Blum a Hettich.

Skrinky sa vyrábajú s dvierkami vo všetkých farbách a frézovaných tvaroch(okrem drevotrieskových a striekaných dvierok). Dodacia doba fóliovaných kuchýň a kuchýň z LDTD je do 4 týždňov, kuchyne s patinovanými a striekanými dvierkami do 8 týždňov. Vyrábame taktiež atypické rozmery podľa vašej požiadavky.

Podrobné možnosti farebnosti, frézovania, doplnkov či všeobecné podmienky predaja Vám radi vysvetlíme pri osobnej návšteve.

Ponuka skriniek kuchýň

Horné skrinky V=700

 

 

Horné skrinky V=900

 

 

Spodné skrinky výška 860 alebo 910mm (podľa výšky použitého soklíka)

Výška týchto skriniek je štandardne 702mm + hrúbka pracovnej dosky 38mm + nohy so soklikom 120, alebo 150mm

Potravinové skrine na spotrebiče mám štandardne pripravené pre rozmery spotrebičov značky WHIRLPOOL. Pri kupe inych spotrebičov od nás skrinky upravím rozmery pre vybranú značku. Pri kúpe spotrebičov od iného dodávateľa ako odo mňa je zákazník povinný dodať mi aj technické výkresy zabudovaných spotrebičov pred zadaním kuchyne do výroby.