kuchyne a nábytok na mieru...

DesignJK - Jaroslav Kiš

IČO: 47 107 014
kuchyne na mieru
zameranie a vizualizácia priamo u Vás doma

+421 907 21 44 77
jarokis@gmail.com

Exkluzívne kuchynské linky na mieru pre Vás v Bratislave

Moderné a luxusné kuchyne na mieru v Bratislave, slovenskej výroby, ktoré Vám ponúkame obsahujú veľké množstvo základných typov skriniek rôznych farieb a tvarov. Z týchto Vám zostavíme praktickú kuchynskú linku požadovaného tvaru a dĺžky, o akej už dlho snívate.

Luxusné doplnky ako bodové svietidlá, led podsvietenie, farebné sklá v hliníkovom rámiku a barové pulty vyčarujú nevšedný a estetický celok Vášho bytu. Okrem 181 druhov skriniek ponúkame aj atypické rozmery podľa Vašej potreby, čo nás posúva pred firmy vyrabajúce len typizované skrinky s obmedzenou škálou materiálov a rozmerov. Široký výber materiálov, drevotriesok na korpusy skriniek, kamenistých, alebo drevotrieskových, lesklých aj matných pracovných dosiek, lakov na dvierka podľa Ral vzorkovníka v lesklom, alebo matnom prevedeni, množstvo druhov fólii na dvierka a paleta typov frézovania robí naše kuchyne výnimočnými. Vysoko lesklé, alebo matné kuchyne mnohých farieb  nie sú žiaden problém.

Naše kuchynské linky majú fóliované dvierka so 7 ročnou zárukou vyrábané nemeckou technológiou. Pracovné dosky, drezy, batérie, dvierka a zásuvky s pohodlným dobrzďovaním zabezpečíme podľa želania zákazníka, čo tvorí tiež súčasť ucelenej ponuky. Volíme kvalitu pred kvantitou. Veríme, že aj Vy budete patriť medzi našich spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám budú opätovne vracať vďaka luxusu, ktorý Vám ponúkame.

Neváhajte a kontaktujte nás. Radi si s Vami dohodneme osobné stretnutie u Vás doma, kde Vám pripravíme vizualizáciu Vášho nábytku, alebo kuchyne na mieru. Spoločne vyberieme materiály a komponenty pre Váš nábytok v pohodlí u Vás doma.
Prečo si vybrať práve nás? Ponúkame Vám doplnky do kuchýň od popredných svetových výrobcov...